Jógový pobyt SEN na Morávce
26.01. až 28.01.2024

Milá, milý, přemýšleli jste někdy o jógovém pobytu jako vánočním dárku? Ráda bych Vás pozvala na inspirující a oživující jógový pobyt v Beskydech v ubytování SEN na Morávce. Tento víkend Vás zavede do místa úplného klidu, kde se zastaví Vaše mysl, a budete naslouchat svému nitru. Je to místo, kde můžete úplně vypnout a znovu najít spojení s samými sebou. Víkend bude plný jógového cvičení, spojení s přírodou a společného sdílení.

Program jógového pobytu:
Obsahuje mimo jiné 6 lekcí jógy, meditace, přednášky, procházky a cvičení v přírodě, prostě vše pro dokonalou relaxaci. Těšte se na víkend plný uvolnění, sebepoznání a spojení s přírodou. Pro všechny úrovně jógové praxe, od začátečníků po pokročilé. Kompletní program v termínu od 26. do 28. ledna 2024 najdete zde.

Možnosti výletu po okolí:

Kromě našeho jógového programu budete mít také možnost prozkoumat krásu okolní přírody. Můžeme se vydat na procházku do nedalekých lesů, navštívit malebná místa v okolí ubytování nebo si užít klidné chvíle v přírodě.

Doprava:

Dopravu na místo si zajišťujete vlastním autem, ale můžeme se domluvit na spolujízdě. Můžete využít i dobrého spojení autobusem na zastávku Morávka střed a pak kousíček pěšky. Prosím, dejte nám vědět, zda nabízíte místo ve svém autě nebo potřebujete spolujízdu. Do navigace Mapy.cz si prosím zadejte Morávka 663 (bez č.e.) nebo pro jistotu zadejte souřadnice  49.6010347N, 18.5244114E

Ubytování:

Nemusíte se o nic starat. Ubytování je ve dvou 4 lůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji. K dispozici jsou dvě koupelny s WC.

Strava:

Budete mít příležitost ochutnat skvělou domácí vegetariánskou stravu. Vždy dostanete výbornou večeři (dvakrát) a chutné snídaně (dvakrát). Sobotní oběd bude v  Ateliéru Chalupa (není zahrnut v ceně).

Cena a úhrada:

Cena jógového pobytu čini 3.900,- CZK, kdy cena zahrnuje ubytování, polopenzi, cvičení jógy a doprovodný program. Cena nezahrnuje dopravu a obed. Úhrada formou zálohy ve výši 2000,- CZK, která je splatná při rezervaci pobytu, zbytek ceny se doplácí nejpozději 14 dní před pobytem.

REGISTRACE NA JÓGOVÝ POBYT SEN NA MORÁVCE 26.01. – 28.01.2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami