Jógový pobyt v luxusním Hotelu Tatra Grand Hotel

22.-24. listopadu 2024

Rezervace na pobyt 

Ubytování

Ubytování v nádherné přírodě Valašska. Tatra Grand Hotel, Vaše oáza komfortu a luxusu, se pyšní nejen svou vyjímečnou polohou v lůně přírody, ale také svým prvotřídním servisem a moderním vybavením. Zde najdete ideální místo pro odpočinek těla i ducha.

 

   

Wellness

Wellness  s mezinárodními oceněními je připraveno poskytnout nezapomenutelný relaxační zážitek. Ať už po dni plném jógových praxí nebo procházkách po okolí, můžete si dopřát luxusní masáže a kosmetické procedury. Prohřejte unavené tělo v sauně, nebo jednoduše relaxujte ve venkovní vířivce pod hvězdnou oblohou.

 

Stravování

Gastronomie v Tatra Grand Hotelu je skutečným zážitkem. Začněte den snídaní na terase s výhledem na malebné Beskydy, užijte si luxusní 4chodové večeře, a nechte se unášet kulinářskými specialitami. Unikátní vinotéka nabízí širokou nabídku vybraných vín, která doplní váš gastronomický zážitek.

Jóga a aktivity

Během jógového pobytu se můžete těšit na jógovou praxi, která bude každý den ráno a večer, budeme také praktikovat pránajámu a meditaci. Objevíme okolní přírodu na procházkách a necháme se rozmazlovat ve wellness centru.

Proč si vybrat náš jógový pobyt?

 • Luxusní ubytování uprostřed nádherné přírody
 • Wellness centrum s mezinárodními oceněními
 • Gastronomické zážitky ve formě bohatých snídaní a luxusních večeří
 • Denní jógové praxe, meditace a možnost účasti na doplňkových wellness procedurách
 • Nezapomenutelné chvíle strávené v krásách ValašskaCO VÁS ČEKÁ?
  • Víkend plný jógy: Zažijte magii jógových praktik v krásném prostředí. Jóga bude probíhat ráno a večer, doplněná o pránajámu a meditaci, které vám pomohou dosáhnout hlubokého vnitřního klidu.
  • Neomezený vstup do wellness: Využijte příležitosti pro neomezenou regeneraci a relaxaci v našem wellness centru, které je vybaveno moderními wellness a spa zařízeními a získalo řadu prestižních mezinárodních ocenění.
  • Gastrozážitek: Dopřejte si kulinářské lahůdky s 2x snídaní a 2x luxusní večeří. Naše menu je sestaveno tak, aby podpořilo vaše tělo během jógového programu a zároveň uspokojilo vaše chuťové buňky.

  CENA: 7.840,- CZK

  V ceně je zahrnuto ubytování, účast na jógovém programu, neomezený vstup do wellness, 2x snídaně a 2x večeře. Tato nabídka představuje ideální kombinaci aktivního odpočinku, relaxace a gurmánských zážitků.

Připojte se k nám na tento jedinečný jógový pobyt a načerpejte novou energii v luxusním prostředí Tatra Grand Hotelu. Rezervujte si své místo již dnes a zažijte harmonii těla, mysli a ducha.

Rezervace na pobyt 

8 komentářů. Nechte nové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami