lektorka jógy | Lenka Hanusková

S jógou jsem se seznámila před 9 lety, protože mě ze sedavého zaměstnání velice bolely záda, ramena, často mě trápilo bolení hlavy a celkově jsem byla unavená, vyčerpaná a nespokojená sama se sebou.

Od té doby se spoustu změnilo.

Jóga mi pomohla zlepšit mou fyzickou kondici, záda přestaly bolet, bolesti hlavy se již neobjevují, meditace zklidnily mou roztěkanou mysl.  Praktikování jógy se intenzivně věnuji na lekcích a také doma ve volném čase, kdy mám jako asistenta našeho kocoura.

Díky józe jsem našla cestu sama k sobě a začala jsem cíleně pracovat s energií, s vědomým přáním a tvořením si vlastní reality, s intuicí. Nakoukla jsem pod pokličku práce s čakrami a energetickým systémem těla. Na mé cestě sebepoznání a rozvoje jsem na sobě pracovala sama či pod vedením zkušených lektorů, což mi přineslo hluboké sebepoznání přes fyzickou a duchovní očistu těla i ducha.

Ve studiu Jóga je Láska Vám nabízím lekce Hatha jogy, kdy jednotlivé lekce budou zaměřeny na zklidnění mysli prostřednictvím speciálních dechových cvičení, na protažení a uvolnění těch částí těla, která jsou dnešním životním stylem nepřiměřeně zatěžovány (např. krční, hrudní, bederní páteř, kyčle a třísla, ale také vnitřní orgány jako jsou ledviny, žlučník atd.). Některé lekce budou samostatně zaměřeny na harmonizaci energetických bodů v těle – čaker.

Těším se na Vás na mých podvečerních lekcích každé úterý nebo čtvrtek, na kterých Vám ráda a s láskou předám to, co již mám odzkoušené na sobě.

 

Absolvovala jsem tyto semináře a kurzy:

Kurz Práce v hladině Alfa, Karviná, r. 2012

Kurz hormonální jógy pro ženy, Karviná, r. 2020

Víkendový seminář se Zuzkou Klingrovou, Resort sv. Kateřina, r. 2021

Instruktor Jogy, Ostrava, Improve Academy s.r.o., r. 2022-2023

Podívejte se na další aktivity