Pilates

Cesta k silnějšímu jádru a lepšímu držení těla…

Pro významné zpevnění a posílení našich svalů
Pilates nám přináší inovativní přístupy ke kondici a zdraví našich těl. Staví na posílení hlubokých svalů, zlepšení flexibility a celkového držení těla.

Kvalita a laskavý přístup
V našem studiu Jóga je láska se zaměřujeme na kvalitu, provedení cviků a individuální péči o každého z nás.

Pro koho je pilates?
Pilates je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně fyzické kondice.

Jak probíhá lekce pilates?

Každý z nás na lekci přichází v jiném rozpoložení. Z tohoto důvodu ráda lekci začínám tím, že se každý vracíme zpět k sobě, ke svému tělu a dechu a společně se ladíme na stejnou pozitivní vlnu, na které se necháváme unášet po zbytek hodiny 🙂 Každá je lekce je jiná a zaměřená na jiné části těla. Jednou se zaměřujeme na posílení spodní poloviny těla, jindy se více věnujeme svalům HSS. Někdy cítím, že je potřeba zvolnit a více se zaměřit na uvolnění páteře či kyčlí a ramen. Co ale nechybí v každé hodině, kromě počátečního “nalezení”, je důraz na kvalitní provedení základních pozic a držení těla, ze kterých naše cviky vychází.

Jaké přínosy bude pro Vás mít lekce pilates?

Každý z nás je čistý originál a každý je na své (nejen) “pilates” cestě různě daleko. Mým cílem je, abyste si užili radost z pohybu. Abyste vypli hlavu, zpomalili a uvědomili si své vlastní tělo. Abyste z lekce odcházeli odpočatí, vědomí, protažení, silnější a s novými poznatky o svém tele. A v neposlední řadě taky pozitivně naladění 🙂

Bezpečný a laskavý prostor
V našem studiu Jóga je Láska vytváříme bezpečný a laskavý prostor pro fyzický i duchovní růst a vývoj. Bez ohledu na vaše současné fyzické schopnosti, se můžete stát součástí naší komunity a objevovat nové, překrásné možnosti svého těla a mysli. Možnosti, o kterých jste ani netušili, že v sobě ukrýváte.

Náš tým zkušených lektorů vás bude motivovat a podporovat na vaší cestě ke zdraví, vitalitě i objevení svého právého já.

Jóga je totiž Láska.

Podívejte se na jiné lekce