Jóga pro zdravá záda

Cesta k uvolnění a posílení páteře …


Péče o zdravá záda a jejich správnou funkci

Uvolňujeme napětí v páteři, protahujeme zkrácené svaly a posilujeme ty, které mají tendenci k ochabování. Spojení jógy s fyzioterapeutickými cviky nám pomáhá dosáhnout optimálního zdraví zad.

Dech je důležitý

Během cvičení se naučíme správně a vědomě dýchat, protože správné dýchání je klíčové pro správné provedení cviků. Lekce vedeme v pomalém tempu, s důrazem na správné provedení pozic. Naučíme se správně nastavit tělo a používat ho takovým způsobem, abychom si udrželi dlouhodobé zdraví páteře.


Účinky jógy pro začátečníky

Zvýšíme si fyzickou kondici, zlepšíme flexibilitu a koordinaci, a vybudujeme lepší držení těla. Pravidelné cvičení jógy nám také zvyšuje energetickou úroveň, snižuje stres i napětí a zároveń přináší klid do našeho života.


Bezpečný a laskavý prostor

V našem studiu Jóga je Láska vytváříme bezpečný a laskavý prostor pro fyzický i duchovní růst a vývoj. Bez ohledu na vaše současné fyzické schopnosti nebo úroveň jógy, se můžete stát součástí naší komunity a objevovat nové, překrásné možnosti svého těla a mysli. Možnosti, o kterých jste ani netušili, že v sobě ukrýváte.

Náš tým zkušených lektorů vás bude motivovat a podporovat na vaší cestě ke zdraví, vitalitě i objevení svého právého já.

Jóga je totiž Láska.

Podívejte se na jiné lekce