Ajurvédská masáž

Přijďte si k nám zrelaxovat a dopřát si regenerační ajurvédskou masáž od Zuzky Koporcové..

 

Ajurvédská masáž a její blahodárné účinky na tělo

Je hluboce relaxační a regenerační masáž, která v těle navozuje rovnováhu. Právě masáže jsou podle ajurvédy jedním z klíčových faktorů, které příznivě ovlivňují dlouhověkost a předchází předčasnému stárnutí.

Cílem ajurvédské masáže je vyplavení toxinů z těla, udržení síly a energie, regenerace a pročištění. Masáže podporují krevní oběh, čímž zvládají zbavit tělo odpadních látek.

Do rovnováhy přivádí masér tělo pomocí marma tlakových bodů, jejichž síla se využívá třeba i při akupunktuře nebo akupresuře.

Masíruje: Zuzka Koporcová

Oleje, které pomáhají

Nedílnou součástí ajurvédských léčebných metod jsou bezesporu oleje. Právě k masážím se používají zejména rostlinné oleje smíchané s bylinkami. Oleje pak obsahují látky prospěšné kůži, vlasům i nehtům. Díky jejich zahřátí a následovnému zapracování do kůže pomáhají oleje zbavit tělo usazených škodlivých látek. Základem může být například sezamový, olejový, kokosový nebo mandlový olej.

Doporučení: Před masáží není vhodné pít alkohol, po masáži nepřestávejte myslet na regeneraci – hloubková regenerační masáž, jakou bezesporu je právě ta ajurvédská, vyžaduje odpočinek a vyvarování se náročným aktivitám už poté, co opustíte masážní salon. Nezapomeňte také dostatečně pít, aby si vaše tělo udrželo veškerou energii, kterou masáží získalo. 

Objednávejte se
na tel.: +420 777 973 970

Z celého srdce se na vás těší masérka Zuzka Koporcová.

Podívejte se na další aktivity