Hatha jóga

Obnovme harmonii v našich životech…

 

Co vše přináší Hatha jóga?

Hatha jóga je tradiční a vyvážená forma jógy, která kombinuje fyzické cvičení, dechovou techniku ​​a meditaci. Skrze ni si procvičíme a protáhneme tělo, uklidníme se a nelezneme harmonii mezi fyzickým, emocionálním a energetickým aspektem našeho života.

Posilování těla i mysli

Hatha jóga nám přínáší jemnost a sílu. Kombinací asán (jógových cviků), dechové práce a relaxačních technik si vybudujeme pevné a flexibilní tělo, zlepšíme jeho držení a staneme se vytrvalejšími. Zároveň se naučíme lepšího soustředění a meditační techniky, které nám pomohou nalézt vnitřní klid i v hektickém světě.

Bezpečný a laskavý prostor

V našem studiu Jóga je Láska vytváříme bezpečný a laskavý prostor pro fyzický i duchovní růst a vývoj. Bez ohledu na vaše současné fyzické schopnosti nebo úroveň jógy, se můžete stát součástí naší komunity a objevovat nové, překrásné možnosti svého těla a mysli. Možnosti, o kterých jste ani netušili, že v sobě ukrýváte.

Náš tým zkušených lektorů vás bude motivovat a podporovat na vaší cestě ke zdraví, vitalitě i objevení svého právého já.

Jóga je totiž Láska.

 

Podívejte se na jiné lekce