Jóga pro těhotné

Podpořme naši sílu i mysl během těhotenství…

 

Co vše přináší Jóga pro těhotné?

V této jedinečné fázi života potřebujeme podporu, pohodu, relax a uvolnění. Právě to nám nám dopřeje právě jóga pro těhotné. Cvičení, dechové techniky a relaxace, nám pomůžou udržet sílu a pohodu během těhotenství.


Udržení rovnováhy a síly během těhotenství

Jóga pro těhotné je skvělým způsobem, jak si udržet harmonii a sílu během těhotenství. Cvičení pomáhá posílit svaly, zlepšit držení těla a zvýšit flexibilitu, což je v tomto období rychlého růstu těla velmi důležité.


Úleva od fyzického i psychického nepohodlí

Jóga také poskytuje úlevu od fyzického nepohodlí, jako jsou bolesti zad, otoky nohou a zažívací problémy. Díky dechovým technikám a relaxačním cvičením jógy podporuje klid a vyrovnanost mysli, což přináší prospěch nám i miminku.

 

Bezpečný a laskavý prostor

V našem studiu Jóga je Láska vytváříme bezpečný a laskavý prostor pro fyzický i duchovní růst a vývoj. Bez ohledu na vaše současné fyzické schopnosti nebo úroveň jógy, se můžete stát součástí naší komunity a objevovat nové, překrásné možnosti svého těla a mysli. Možnosti, o kterých jste ani netušili, že v sobě ukrýváte.

Náš tým zkušených lektorů vás bude motivovat a podporovat na vaší cestě ke zdraví, vitalitě i objevení svého právého já.

Jóga je totiž Láska.

 

Podívejte se na jiné lekce