Vinyasa jóga

Žijme v plynulosti a síle nejen na podložce, ale také v každodenním životě…

 

Co vše přináší Vinyasa jóga?

Vinyasa jóga harmonizuje tělo, duši i mysl. Pomáhá nám zvýšit fyzickou kondici, zpevnit tělo, zvýšit flexibilitu a udržet mentální koncentraci. Také nás díky harmonizaci dechu, těla i mysli učí žít naplno v přítomném okamžiku.

Synchronizace dechu a pohybu

Vinyasa jóga je nejen o fyzické síle, ale také o vytvoření harmonie mezi dechem a pohybem. Skrze přesné a plynulé přechody mezi pozicemi se učíme být přítomní v každém okamžiku a propojit se svým dechem. Synchronizace dechu a pohybu vytváří meditativní proud, který vám pomáhá nalézt vnitřní klid a zároveň posiluje ducha, tělo i mysl. Pravidelné cvičení vinyasy povede k celkovému zlepšení vitality a životního potenciálu.

Bezpečný a laskavý prostor

V našem studiu Jóga je Láska vytváříme bezpečný a laskavý prostor pro fyzický i duchovní růst a vývoj. Bez ohledu na vaše současné fyzické schopnosti nebo úroveň jógy, se můžete stát součástí naší komunity a objevovat nové, překrásné možnosti svého těla a mysli. Možnosti, o kterých jste ani netušili, že v sobě ukrýváte.

Náš tým zkušených lektorů vás bude motivovat a podporovat na vaší cestě ke zdraví, vitalitě i objevení svého právého já.

Jóga je totiž Láska.

 

Podívejte se na jiné lekce